Polatlı’nın ilk ve tek özel hastanesi olan kurumumuz, güler yüzlü personeli ile açıldığı günden bu yana sizlere hizmet vermektedir.

Amacımız, en kısa süre içinde güvenilir tetkik ve başarılı hekimlerle sağlık sorunlarına çözüm bulup, sağlıklı bir yaşama kavuşturmaktır. Amacımızı gerçekleştirme adına, tam teşekküllü üç ameliyat odası ile birlikte üçü yoğun kakım, ikisi yeni doğan olmak üzere toplam 33 yataklı hastanemiz, alanında uzman 26 doktor ile birlikte 4 pratisyen doktor, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla hizmet vermektedir.

Hastanemizde yıllık ortalama 7.500 ameliyat yapılmaktadır. Yine yılda ortalama 200.000 hastamıza ayakta sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca yataklı servislerimizde de yaklaşık 6000 hasta tedavi edilmektedir.

Yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmanın yanı sıra, ilkelerimizden ödün vermeden sağlık standartlarını yükseltmek konusunda günden güne yeni çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ozon terapi, ağrı tedavi (algoloji) merkezi, dört boyutlu ultrason ve check up taramalarındaki hizmetlerimiz ile sizlere bir adım uzaktayız.

Sağlıkta Kalite Standartları, Türkiye’de hizmet sunan tüm sağlık kurum ve kuruluşları için hedeflenen kalite düzeyini ortaya koymak ve uygulamaya yönelik rehberlik etmek amacıyla geliştirilmiştir. Hastanemiz, öngörülen tüm kalite standartlarını eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı değerlendiricileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Kalite standartlarımızı yükseltme adına hasta memnuniyet verileri aylık olarak titizlikle incelenmekte ve bu veriler ışığında standartlarımızda ve hizmetlerimizde güncellemeler yapmaktayız. Geriye dönük anketlerimizde %95 oranında memnuniyeti sizlerle paylaşmaktan ayrıca gurur duymaktayız. Hastanemiz çalışanları da kurum içi eğitimlere alınarak hem kişisel hem de mesleki gelişim ile birlikte insani ilişkiler ve iletişimi konusunda farkındalıkları arttırılmaktadır.

Hasta hakları ve güvenliği önceliğimizdir. Çünkü hastalarımızın kendini emin ellerde hissetmesi bizim için önemlidir. Hak ve sorumluluklarınızı bilmeniz sizlere sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini yükseltecek ve sizlerin sağlığının korunmasını sağlayacaktır.

Kalıcı bir sağlıklı yaşam için çıktığımız bu yolda sizlere özenle hizmet vermeye, sıradanı değil, en iyiyi hedefleyerek bu sağlık yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.