Özel Polatlı Can Hastanesi yönetimi ilke ve prensiplerimizin başında, sağlık problemi yaşayan bir bireyin, en kısa süre içinde, güvenilir bilimsel tetkiklerle ve başarılı hekimlerle, sağlık sorunlarına çözüm bulup, tekrardan sağlıklı bir yaşama kavuşturmak gelmektedir.

Sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak her bireyin en temel hakkıdır. Bize başvuran her bir bireye, din, dil, ırk cinsiyet ve sınıf farkı gözetmeksizin, tıbbi etik ilkeler ışığında, hasta haklarının bilincinde, uzman doktor kadroları, deneyimli sağlık personelleri ve ileri teknolojik cihazlarla, üstün kalite standartlarında bir hastane hizmeti sunmaktayız.

Kalite standartlarımızı yükseltme adına, sürekli olarak hasta memnuniyet verilerini titizlikle incelenmekteyiz. Sizlerden gelen öneri ve şikâyetleri değerlendirerek hizmet standartlarımızı günden güne mükemmelleştirme yolunda ilerlemekteyiz.

Başta Polatlı olmak üzere, yıllık ortalama 100.000 hastamıza ayakta sağlık hizmeti vermekteyiz. Hastanemizde yıllık ortalama 5000 ameliyat yapılmakta olup, ayrıca yataklı servislerimizde de yaklaşık 6.000 hasta tedavi edilmektedir.

Sağlık alanındaki teknolojik tüm gelişmelere önem vermekteyiz. Bu sebeple hastanemizi en son teknolojik cihazlarla donatma gayreti içerisindeyiz.

Yakın zamanda, bünyemizde diş polikliniğimiz hizmete gireceği müjdesini sizlerle paylaşmak isterim.

Attığımız her adımda Ülkemize ve sizlere karşı duyduğumuz sorumluluklarımızı unutmadık ve bu bilinçle kendimizi günden güne geliştiriyoruz. Sizlerin fikir, öneri ve desteklerini bekliyoruz.

Son olarak, ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını hayatımızı ciddi boyutta etkiledi. Bu pandemi sürecinde hem kendimizi hem de sevdiklerimizi riske atmamak için, el hijyenine önem verelim, sosyal mesafeye dikkat edelim ve maskemizi kurallara uygun bir biçimde kullanalım.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Av. Fatih ÖZTÜRK

Özel Polatlı Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı