Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, sağlıklı bir yaşam için evde kalma zorunluluğunu da beraberinde getirdi. Sınırları kaldırarak Özel Polatlı Can Hastanesi olarak Sağlık Hizmetlerimizi evinize getirmeyi hedefledik. Hastaneye gelmenize gerek kalmaksızın dünyanın herhangi bir yerinden hekimlerimize ulaşabilir, sağlık sorunlarınıza ilişkin danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz olağandışı süreçte kronik rahatsızlıklara sahip kişilerin tedavilerinin güvenli şekilde sürdürülmesinin ve evden çıkmak istemeyen de herkesin sağlık ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

Görüntülü doktor görüşmesi hizmetimiz sayesinde artık pek çok branştan akıllı telefonlarınız aracılığıyla online ortamda ulaşabilir, sağlığınıza ilişkin yönlendirmeleri evinizden kolayca alabilirsiniz.

Hafta içi 09.00 ila 17.00 saatleri arasında faydalanabileceğiniz görüntülü doktor görüşmesi hizmetimiz ile ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için 0 (312) 621 4141 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Görüntülü Doktor Görüşmesi İşlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu Alın: 0 (312) 621 4141 numaralı çağrı merkezinden görüntülü görüşme randevunuzu alın.

Ödemenizi Güvenle Yapın: Çağrı merkezimiz tarafından size bildirilen banka hesap numaralarımıza ödemenizi gerçekleştirin. Ödeme yaparken adınızı ve soyadınızı ve görüntülü görüşme bedeli şeklinde açıklamanızı giriniz.

Doktorumuz Sizi Arasın: Randevu saati geldiğinde belirtmiş olduğunuz telefon numaranız üzerinden online doktor görüşmesi için aranmayı bekleyin.

Online Doktor Görüşmesi Hakkında Merak Edilenler
 

Online Doktor Görüşmesi Nedir?

Mobil telefonlar aracılığıyla doktor ile hastayı online ortamda bir araya getiren, bir çeşit sağlık danışmanlığı hizmetidir.

Görüntülü Doktor Görüşmesi Yapabilmek İçin Nasıl Bir Cihaza Sahip Olmam Gerekiyor?

İnternete bağlı andorid veya IOS işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuzun olması görüntülü doktor görüşmesini gerçekleştirebilmeniz için yeterlidir.

Canlı Doktor Görüşmesi Teknik Bir Sorun (Şarjın Bitmesi, İnternetin Kesilmesi) Nedeniyle Yarıda Sonlanırsa, Başka Bir Zamanda Tekrar Devam Edebiliyor Muyum?

İlgili hekimimizin uygunluk durumunda görüşmenize devam edebilirsiniz.

Görüntülü Görüşme Yaptığım Doktor Muayene Gerekliliği Duyarsa Evde Muayene Hizmeti Alabilir Miyim?

Evde bakım hizmeti kapsamında evde muayene hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Online Doktor Görüşmesi Hizmetini Satın Aldıktan Sonra Kontrol Sürem Olacak Mı?

Kontrol süresi görüşmenin gerçekleştiği gün de dahil olmak üzere 10 gündür. Kontrol de uzaktan, akıllı telefon aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Ödeme Yönteminiz Güvenli Mi?

Görüntülü görüşme ücretini banka hesaplarımıza havale ve EFT yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Alabiliyor Muyum?

Online doktor görüşmesinin satın alımı sonrası faturanız belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilmektedir.

Canlı Doktor Görüşmesi Kaydediliyor Mu?

Görüntülü görüşmeler Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve Hasta Mahremiyeti Korunması ilkesi gereğince kaydedilmemektedir.

Canlı Doktor Görüşmesini Kaydedebilir Miyim?

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereğince görüşmelerin kaydedilmesi yasal değildir.

Canlı Görüşme Sırasında Doktor Daha Önceki Tetkik Sonuçlarımı Görmek İsterse Nasıl Ulaştırabilirim?

Görüşmenin gerçekleştiği uygulama üzerinden ihtiyaç duyduğunuz dokümanları anlık olarak doktorunuza iletebilirsiniz.

Online Doktor Görüşmesi Sonrasında Test, Tahlil, Radyoloji Ya Da Reçeteye Hizmetlerine İhtiyaç Duyulursa Nasıl Bir Yol İzleniyor?

Evde bakım ekiplerimiz evde tahlil, tetkik ve görüntüleme işlemlerine yönelik hizmet verebilmektedir. İhtiyacınız olan hizmete yönelik çağrı merkezimizden randevu alabilir ve ödemenizi online olarak ya da evde gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü görüşme kapsamında hekiminiz uygun görürse reçete yazılmaktadır.