blog-post-image

Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Alper Cem Ünal "14 Mart Tıp Bayramı" münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

“Sağlıklı olmak ve kalabilmek insanoğlunun olmazsa olmazıdır. Kanuni Sultan Süleyman’ın; “Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi” sözü, sağlığın “kıymetini” mükemmel bir biçimde ifade eder. Sağlık emekçileri ise bu “kıymetin” korunması için gecelerini gündüzlerine katarak çalışan “değerlerimizdir”. Korona virüs pandemisi sürecinde yapmış oldukları fedakarlıklar, değerlerinin çok daha iyi anlaşılmasını sağlamıştır. Kendilerine minnettarız. Bu duygu ve düşüncelerle, hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyorum” diyen Dr. Alper Cem Ünal konuşmasının devamında Can Hastanesi olarak bizler de 180’nin üzerinde personelimizle yaklaşık 11 yıldır Polatlı'mız başta olmak üzere ülke geneline büyük bir özveri ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Özelikle pandemi dönemi gibi sağlık personelleri için meşakkatli olan bir dönemde dahi hizmetlerimizi aksatmadan devam ettik. Andemi döneminde 90 binin üzerinde poliklinik 10 binin üzeri hastamıza yatarak tedavi 15 bin acil hastaya müdahalenin yanı sıra 4500 ameliyat ve 700 ün üzerinde doğum hastanemizde profesyonel ekiplerimiz eliyle gerçekleşmiştir.

Bunun yanında sağlık bakanlığımız kuruluşları ile birlikte hastanemizde de Covid aşı uygulaması yapılmaktadır.

Tüm hizmetleri 180 profesyonel personelimizle birlikte özveri ile değerli İnsanımıza vermenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu vesile ile bir kez daha kahraman hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik eder, çalışmalarında başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.